karsilastir.gen.tr » Haberler

Çin'den Son Gelişme: Vivo Play

Çin'den Son Gelişme: Vivo Play
Teknoloji devi olma yolunda yatırımlarını artıran Çin gün geçtikce akıllı telefon bombardımanına devam ediyor. Çin'in önemli üreticilerinden Vivo firması, Vivo Play adlı yeni akıllı telefon modelini tanıttı.
 
5.7 inçlik bir boyuta sahip olan Vivo Play'i Phablet segmentine dahil edebiliriz. Boyutları ile Samsung'un Galaxy Note III modeline rakip olacağı görülen Vivo Play Full HD çözünürlük sunuyor. İşlemci tarafında ise 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 600'de karar kılınmış . 
 
2GB RAM, Android 4.2.2 işletim sistemi, USB OTG, 7.99mm kalınlık, 187gr ağırlık, 3400mAh batarya, Fun-touch kullanıcı arayüzü gibi diğer özellikleri sahip.
 
Modelin ana kamera sensörü 13MP çözünürlüğünde 1/3.06 inçlik Exmor RS iken, ön kamera ise arka aydınlatmalı 5MP çözünürlüğe sahip. 
 
Vivo Play ses konusunda da dikkat çekici özellikler sunuyor. TI OPA2604 atanmış ses yongası ile BBE, SRS ve Hi-Fi modlarına destek sunuluyor. Model 16GB ve 32GB kapasiteli versiyonları ile ay sonunda 490$ başlagıç fiyatı ile Çin'de satışa sunulacak.
 

arama